Služby / Pedikúra

"Nohy nás nosia celý život, preto si zaslúžia kompletnú profesionálnu starostlivosť a ochranu. Aj túto starostlivosť Vám zabezpečí náš salón krásy Prestige."


MOKRÁ PEDIKÚRA

Mokrá  alebo aj klasická pedikúra je tradičnou metódou využívanou aj v našom salóne Prestige. 
Mokrá pedikúra je sprevádzaná procedúrami: najprv aplikujeme zmäkčujúci, uvoľňujúci soľný alebo aromaterapeutický kúpeľ nôh, zhrubnutú kožu nôh ošetríme jemnými skalpelovými čepielkami, následne upravíme nechty na nohách a aplikujeme záverečný osviežujúci krém na nohy so zjemňujúcimi účinkami
Ponúkame Vám aj ďalšiu službu pre celkový komfort nôh, mokrú pedikúru zakončenú relaxačnou masážou nôh, prípadne lakovaním nechtov nôh.
Ďalšou našou poskytovanou službou pre Vás v komfortnej starostlivosti o Vaše nohy je parafinový zábal na nohy.

 

WELLNESS PEDIKÚRA

Welness pedikúra je na rozdiel od mokrej pedikúry bez použitia skalpelových čepielok. Vaše nohy sú ošetrované základným peelingom, maskou, zábalom nôh, následne upravíme nechty, odstránime zhrubnutú kožu jemnou škrabkou a aplikujeme záverečný krém.

 

Ďalšou novinkou v našom salóne Prestige, ktorú Vám dávame do pozornosti, sú gélové nechty na nohách. Ich výhodou je najmä trvanlivosť niekoľko týždňov , čo zaručene oceníte najmä počas letných mesiacov, kedy sú nohy odhalené a každá z nás túži po ich nádhernom a zdravom vzhľade.